Zásady ochrany osobních údajů

Kdo jsme

Veronika Hažlinská, zakladatelka iniciativy Chci svoji porodní asistentku.

https://www.facebook.com/chcisvojiporodniasistentku

Jaké údaje shromažďujeme

Pouze ty, které uvedete v podpisovém formuláři. Jedná se o jméno, příjmení, emailovou adresu a datum podpisu (ukládá se automaticky při odeslání – nevyplňujete).

S kým sdílíme vaše údaje

Vaše údaje nepředáváme žádné třetí straně. V seznamu podepsaných přímo pod formulářem je zveřejněno vaše jméno a příjmení.

Jak dlouho a za jakým účelem uchováváme vaše údaje

Po dobu relevance otevřeného dopisu (nebo max. 3 roky). Údaje jsou zpracovány za účelem automatického rozpoznání duplicitních podpisů. Účelem shromažďování údajů je vyjádření podpory uvedenému otevřenému dopisu.

Jaká máte práva?

Pokud jste připojili podpis, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme. Jedná se o jméno, příjmení, emailovou adresu a datum podpisu. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme, o opravu údajů, omezení zpracovávaných údajů, nebo vznést námitku proti zpracovávání. To lze provést emailem na adresu: veronika.hazlinska@gmail.com

Také máte právo podat stížnost u Úřadu na ochranu osobních údajů, pokud se domníváte, že zpracováním vašich osobních údajů je porušeno nařízení GDPR.